DZIEŃ RODZINY U STARSZAKÓW

Są takie dni w roku, które poruszają miliny serc! Dni, które każdy chce uczcić. Do nich należą z pewnością Dzień Matki i Dzień Ojca. W Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Natomiast Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Jest jeszcze jeden dzień wyjątkowy, szczególnie dla małych dzieci, a mianowicie Dzień Dziecka i obchodzimy go 1 czerwca. Tradycją naszej grupy stało się obchodzenie tych trzech świąt jednego dnia i jest to nasz Dzień Rodziny. W tym roku zaplanowaliśmy go na 20 czerwca. Przygotowania trwały od dłuższego czasu, aby pięknie przygotować recytację wierszy, śpiew piosenek, tańce i grę na instrumentach, a także własnoręcznie wykonane laurki i prezenty. Praca pochłonęła wiele naszego czasu. Występ udał się przepięknie, a dzieci ogromnie przejęte występowały przed swoimi rodzicami, nagradzane były głośnymi brawami, uśmiechami wzruszonych mam. Kolejny Dzień Rodziny w grupie starszaków już za rok. ZAPRASZAMY!

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2023-06-26 11:38:05