FAJNA KSIĄŻKA - PODAJ DALEJ...

Biblioteka szkolna po raz kolejny zorganizowała akcje czytania dzieł literatury przez szkolny radiowęzeł. Lektorami byli nauczyciele i uczennice kl. III g.
z kółka dziennikarskiego (sekcja radiowęzła szkolnego). Tym razem przez 2 dni: 8 i 9 kwietnia 2014r. szkolne przerwy międzylekcyjne należały do hobbitów i krasnoludów, bohaterów książki „Hobbit czyli tam i z powrotem” i muzyki z filmu „Hobbit. Niezwykła podróż”

Razem z uczennicami: Martyną Jankowską, Oliwią Połczyńską i Pauliną Dalecką czytali nauczyciele: Hanna Jankowska, Mirosław Ginter, Krystyna Klewicz, Weronika Szczęsna, Lucyna Kiedrowska, Dorota Dorszyńska, Grażyna Sawicka, Elżbieta Jażdżewska, Urszula Szulc, Irena Sabiniarz i Donata Gierszewska.

Data dodania: 2014-04-09 15:47:00
Data edycji: 2018-11-11 16:03:26