GMINNE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W KŁODAWIE

5 kwietnia 2024r. odbyły się Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe w Kłodawie, w którym wzięły udział nasze dwie szkolne drużyny.

Nasze dziewczyny wykazały się niesamowitą determinacją i świetną kondycją. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w bieg i wzajemnej motywacji udało im się osiągnąć doskonały wynik - zajęły I miejsce drużynowo w kat. dz. 2013 i młodsi. Wynik ten pozwolił dziewczyną zakwalifikować się do startu na szczeblu powiatowym. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Agata Stanisławka, Kornelia Skonieczna, Helena Skonieczna, Małgorzata Stoltman, Barbara Hapka, oraz Aleksandra Hohn.

Chłopcy również pokazali ogromną walkę w trakcie biegu. Z determinacją przekraczali kolejne metry, starając się dać z siebie wszystko. Ostatecznie zajęli III miejsce drużynowo w kat. chł. 2011-2012, co mimo wszystko jest ogromnym osiągnięciem, z którego mogą być dumni. Reprezentacja chłopców w składzie: Adrian Sowiński, Jan Hapka, Filip Werachowski, Tymoteusz Hohn, Alexander Lewiński oraz Sebastian Stoltman.

Cała drużyna, zarówno dziewczyn jak i chłopców, zasłużyła na ogromne brawa za wysiłek, determinację i ducha sportowej rywalizacji. To był naprawdę udany dzień dla naszej szkoły, pełen sportowych emocji i wspólnego wsparcia. Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Opracowała Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-04-05 21:05:53