Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

GRILL KLASY III

Wyjścia klasowe są świetną okazją, aby jeszcze przed wakacjami spędzić ze sobą trochę czasu poza murami szkoły. Dlatego klasa III wybrała się na wspólną wycieczkę. Na grilla wybraliśmy się do Państwa Jankowskich, aby tam móc aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Wszyscy bawili się wspaniale, śmiech i rozmowy dzieci rozchodziły się z każdej strony, a czas mijał nieubłagalnie szybko. Uśmiechnięci i pozytywnie naładowani promieniami słońca, a także swoim towarzystwem wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy Gościnnym gospodarzom państwu Żanecie i Jarosławowi Jankowskim za zaproszenie, pani Małgosi Kak za pomoc w organizacji, a pani Annie Stoltman za pyszne ciasto czekoladowe.

Opracowała Magdalena Wielińska

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 20:43:34
Data edycji: 2026-06-26 20:44:38
Ilość wyświetleń: 6

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej