Wyjścia klasowe są świetną okazją, aby jeszcze przed wakacjami spędzić ze sobą trochę czasu poza murami szkoły. Dlatego klasa III wybrała się na wspólną wycieczkę. Na grilla wybraliśmy się do Państwa Jankowskich, aby tam móc aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Wszyscy bawili się wspaniale, śmiech i rozmowy dzieci rozchodziły się z każdej strony, a czas mijał nieubłagalnie szybko. Uśmiechnięci i pozytywnie naładowani promieniami słońca, a także swoim towarzystwem wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy Gościnnym gospodarzom państwu Żanecie i Jarosławowi Jankowskim za zaproszenie, pani Małgosi Kak za pomoc w organizacji, a pani Annie Stoltman za pyszne ciasto czekoladowe.