1 LUTEGO ROZPOCZĘŁO SIĘ POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY 2021/2022 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SWORNEGACIACH

GWIAZDKA DLA AFRYKI

Nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do projektu edukacyjno-pomocowego organizowanego przez UNICEF, którego celem jest zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone.

Tegoroczny temat projektu to „Gwiazdka dla Afryki”, w ramach którego uczniowie będą przygotowywać symboliczne prezenty dla maluchów z Sierra Leone.

Pierwsza akcja pod hasłem „Gwiazdka dla Afryki” odbędzie się podczas spotkania z rodzicami 28.11.2013r, wówczas wystawione zostaną prezenty przygotowane przez uczniów, a rodzice  będą mogli „wysłać” dzieciom w Sierra Leone „prezent” przekazując na ten cel darowiznę stanowiącą równowartość wybranego przez siebie podarunku.

Data dodania: 2014-11-13 18:38:00
Data edycji: 2018-11-13 18:40:42