GWIAZDOR U NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci. JASEŁKA  w  wykonaniu  dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów  klas I edukacji wczesnoszkolnej wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi kolegami i koleżankami. Salę zdobiła piękna dekoracja. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów  była  pełna otwartości, szczerości,  prostoty i ciepła.

Na koniec dzieci spotkała niespodzianka, bo odwiedził je Gwiazdor z workiem prezentów. Wszystkie dzieci z przedszkola i uczniowie klas I-III otrzymały słodkie upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2016-12-20 21:11:00