HARMONOGRAM NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ - DYŻURY NAUCZYCIELI

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zwracam się z prośbą do Was o zapoznanie się z harmonogramem nauki na odległość. W czasie danej godziny lekcyjnej trzy klasy bedą w kontakcie z nauczycielami (po 15 min.). Kolejność oznaczona jest kolorami, oczywiście istnieje możliwość pewnych przesunięć, a poprawność funkcjonowania zależy przede wszystkim od sprzętu i funkcjonowania internetu. Wdrażamy od poniedziałku program do nauczania na odległość Microsoft Teams. Loginy i hasła wychowawcy klas wysyłali do Państwa za pomocą e-dziennika, a wcześniej zostały wysłane zgody na umieszczenie niezbędnych danych  osobowych (proszę wszystkich rodziców o zapoznanie się i wyrażenie zgody). Mam nadzieję, że starsi uczniowie bardzo szybko wdrożą Teams. Uczymy się wszyscy, a nauka na odległość nie jest taka łatwa i prosta. Pragnę Państwa i uczniów zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby "nauczanie na odległość" było ciekawe i skuteczne. Ewaluowane są zasady oceniania uczniów z poszczególnych przedmiotów. Ocenianie, w tych realiach jest bardzo trudne. Apeluję do rodziców! Wspierajcie Wasze dzieci jak najlepiej z rozwagą i spokojem. Kontaktujcie się z wychowawcami i nauczycielami (wyznaczyłem dyżury) w sprawach dydaktycznych i wychowawczych.
Życzę wszystkim rodzicom i uczniom oraz nauczycielom dużo zdrowia, spokoju oraz wytrwałości, w tych trudnych chwilach naszego życia.

z poważaniem Zdzisław Bucław

Data dodania: 2020-04-01 17:28:01