HERBATKA Z BABCIĄ I DZIADKIEM - Szkoła Podstawowa Swornegacie

HERBATKA Z BABCIÄ„ I DZIADKIEM

Uczniowie klas najmÅ‚odszych wiedzÄ…c, jak wiele zawdziÄ™czamy naszym Babciom i Dziadkom uczcili ich Å›wiÄ™to w szczególny sposób. PragnÄ…c okazać miÅ‚ość i szacunek wÅ‚asnorÄ™cznie wykonali laurki i upominki. Przygotowali również program artystyczny. Z ogromnym przejÄ™ciem wystÄ™powali przed dziadkami, a czcigodni goÅ›cie ze wzruszeniem odbierali czuÅ‚e sÅ‚owa kierowane pod ich adresem, a duma rozpieraÅ‚ ich serca. Po części artystycznej pan dyrektor ZdzisÅ‚aw BucÅ‚aw podziÄ™kowaÅ‚ maÅ‚ym artystom za przygotowanie uroczystoÅ›ci i  zÅ‚ożyÅ‚ serdeczne życzenia zaproszonym goÅ›ciom. To byÅ‚ wyjÄ…tkowy dzieÅ„, peÅ‚en uÅ›miechu, radoÅ›ci i dumy. DzieÅ„, który ukazaÅ‚ nam, jak ważne sÄ… takie spotkania i wspólnie spÄ™dzone chwile. Bardzo dziÄ™kujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystoÅ›ci.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2023-02-16 08:28:11