HISTORIA PRAWDZIWEGO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 GRUDNIA to wyjątkowo oczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. W tym roku mieliśmy możliwość poznać biografię biskupa z Miry w Turcji podczas przedstawienia, które przygotowaliśmy dla „maluchów” oraz podczas filmu edukacyjnego. Od Aniołków z nieba (w roli których wystąpiły wszystkie dziewczynki) „maluchy” usłyszały genezę zwyczaju wręczania prezentów właśnie 6 grudnia. Poznały także wygląd Świętego Mikołaja przedstawionego w scenografii. Poza tym „starszaki” pięknie śpiewały o Mikołaju, super grały na instrumentach oraz tańczyły niczym sanie Mikołaja ciągnięte przez renifery dzwoniące janczarami.

Aż tu nagle…dojechał do nas Mikołaj z prezentami dla wszystkich grzecznych dzieci. DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU! ZAPRASZAMY ZNÓW ZA ROK!

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2022-12-11 13:19:23