I MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

8 kwietnia 2024 roku odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym, które zgromadziły młodych adeptów biegania z różnych szkół powiatu chojnickiego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do rywalizacji, ale także promocji zdrowego trybu życia oraz integracji społeczności lokalnej. Jednym z najbardziej ekscytującym dla naszej szkoły był bieg drużynowy w kategorii dziewcząt rocznika 2013 i młodszych.

Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę w składzie: Kornelia Skonieczna, Agata Stanisławska, Barbara Hapka, Małgorzata Stoltman, Helena Skonieczna oraz Aleksandra Hohn, wykazała się nie tylko szybkością, ale także doskonałą współpracą zespołową i wytrwałością, co pozwoliło im wyprzedzić konkurencję i sięgnąć po zwycięstwo, zajmując zaszczytne I miejsce w tej kategorii. Wynik ten pozwolił dziewczętom zakwalifikować się do startu na szczeblu wojewódzkim.

Odniesienie sukcesu w Drużynowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatowym przynosi nam ogromną radość i dumę. To dowód na to, że ciężka praca, determinacja i zaangażowanie przynoszą owoce.

Gratulacje dla naszych dziewcząt za ich wspaniałe osiągnięcie, a sukces ten niech będzie inspiracją do dalszych wysiłków i nowych sportowych wyzwań.

Opracowała Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-04-08 19:52:25