Informacja od ks. Proboszcza Mirosława Klawikowskiego

Dzięki życzliwości p. dyrektora Szkoły Podstawowej przesyłam pewne informacje dotyczące funkcjonowania naszej parafii, a mianowicie: proszę przyjąć do wiadomości oraz przekazać innym parafianom  następujące informacje:

1. Z racji ograniczenia ilości osób w kościele do 5 proszę by na mszę   przychodzili tylko ci, którzy zamawiali te Msze Święte (dotyczy mszy w dni powszednie tygodnia, oraz w niedzielę)
  2. Nie będzie Spowiedzi z udziałem kapłanów z dekanatu - okazja do Spowiedzi przed świętami będzie pół godziny przed każdą mszą św. Msze  Święte będą codziennie o 18.00 (wtorek - o 8.00), w niedzielę - 8.00 i 10.00.
  3. Zapraszam, zgodnie z prośbą naszego księdza Biskupa, do codziennej  (najlepiej rodzinnej) modlitwy różańcowej o 20.30 w intencji wygaśnięcia epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.
  4. Wiadomo już że stan epidemii ogłoszono do Wielkiej Soboty - 11.04.2020 (włącznie). Brak jeszcze ustaleń jak przebiegać będzie Triduum Paschalne, czyli obrzędy W. Czwartku, W. Piątku i W. Soboty.

Z wyrazami szacunku i trwając w modlitwie za parafię:

ks. Mirosław Klawikowski

Data dodania: 2020-03-31 20:15:39