KIERMASZ SŁODKOŚCI I NIE TYLKO..

W minioną niedzielę 4 grudnia po mszach świętych rodzice uczniów naszej szkoły oraz szkolne koło wolontariatu przeprowadzili kolejną zbiórkę pieniędzy potrzebnych na zakup szczepionki ratującej życie malutkiej Zosi chorej na SMA.
Szkolne Koło Wolontariatu wyszło z  propozycją przeprowadzenia kiermaszu. Rodzice bardzo pozytywnie zareagowali na to wydarzenie . W sobotę 3 grudnia chętni rodzice przynosili na miejsce zbiórki , czyli do WDK Swornegacie , upieczone ciasta ( niektórzy przynieśli nawet po trzy blaszki ciast). Tam grupa rodziców pokroiła i popakowała ciasta w pojemniki.
Tak przygotowane przez rodziców ciasta a przez uczniów kartki świąteczne, ozdoby bożonarodzeniowe, aniołki z makramy, witraże i gazetki szkolne dały przychód w kwocie  3.421zł !!!

W imieniu rodziców Zosi serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz  wszystkim, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy!!!

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Urszula Szulc