KONKURS PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

14. grudnia 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyła się VI edycja POWIATOWEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM, organizowana przez Szkołę Podstawową z Silna. Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języków obcych w ciekawy i przyjemny sposób, przygotowanie uczniów do publicznych wystąpień, stworzenie dzieciom możliwości szlachetnego współzawodnictwa oraz promocja nowych talentów. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Naszą szkołę reprezentowali:

klasa III: SWORNE DZIATKI w składzie: Barbara Januszewska, Kornelia Skonieczna, Małgorzata Stoltman, Wojciech Borowicz, Bartosz Cupa, Bartosz Stoltmann oraz solistka Nina Świerko

klasa IV: Aleksandra Hohn

klasa V: KWINTET w składzie: Kaja Szada Borzyszkowska, Alexander Lewinski, Sebastian Stoltman, Dominik Szada Borzyszkowski, Jan Szyszka

Jury doceniło starania naszych reprezentantów, przyznając wyróżnienia Swornym Dziatkom oraz Ninie, Olę plasując na miejscu trzecim, a Kwintet - na drugim. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc jeszcze wielu muzycznych sukcesów.

Opracowała Sabina Modzelewska

Data dodania: 2023-12-17 17:52:25