Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konkursy i osiągnięcia 2014/2015

 SZKOŁA PODSTAWOWA

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXIII Mistrzostwa Szkół Wiejskich

I miejsce - Maria Prądzinska

III miejsce - Ewelina Kapanka

I miejsce - Wojciech Fojuth

III miejsce - Anna Dolna

I miejsce - Kinga Januszewska

III miejsce - Natalia Kontek 

III miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

2.

XXII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

I miejsce - Beata Majer

III miejsce - Jessica Jutrzenka Trzebiatowska

III miejsce - Maria Prądzińska

I miejsce - Kinga Januszewska

II miejsce - Natalia Kontek

III miejsce - Adam Chrapkowski

III miejsce - zespołowo

Hanna Jankowska

Lucyna Kiedrowska

Grażyna Sawicka

 

 

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

3.

Powiatowy konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

wyróżnienie - Aleksandra Nadolna

Urszula Szulc

4. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

I miejsce - Kinga Januszewska

IV miejsce - Natalia Kontek 

Mirosław Ginter

5.

Konkurs recytatorski "EKO-ART"

II miejsce - Paweł Borzyszkowski w kat. klas I-III

III miejsce - Aleksandra Pażontka-Lipińska w kat. klas I-III

III miejsce - Kinga Januszewska w kat. klas IV-VI

Urszula Szulc

6.

Miejsko-gminny konkurs plastyczny "Moja miejscowość jest piękna"

III miejsce - Natalia Nenca

III miejsce - Oskar Lorek

Violetta Bucław
7.

Konkurs plastyczny "Ssaki chronione w Parku Narodowym Bory Tucholskie"

wyróżnienie - Nenca Krystian

wyróżnienie - Mikołaj Stobiecki

Lucyna Kiedrowska

Violetta Bucław

8.

Konkurs wiedzy przyrodniczej klas II-III II miejsce - Paweł Borzyszkowski, Aleksandra Pażontka-Lipińska Lucyna Kiedrowska
9. Gry i zabawy "Pluszowy miś" I miejsce zespołowo

Lucyna Kiedrowska

Grażyna Sawicka

Violetta Bucław

Mirosław Ginter

10.

Gminny konkurs plastyczny

"Jestem przyjacielem przyrody"

nagroda główna - Bartosz Jeżewski Violetta Bucław
11. Gminny konkurs "Savoir-vivre" II miejsce - Aleksandra Nadolna, Patrycja Kupczyk, Agata Majer Małgorzata Michalewska
12. 44 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "RODNÔ MOWA" I miejsce - Paweł Borzyszkowski Urszula Szulc
13. XXV Przechlewskie Biegi Przełajowe

II miejsce zespołowo

Beata Majer- I miejsce

Jessica Jutrzenka Trzebiatowska-III miejsce

Dominika Borzyszkowska - III miejsce

Natalia Nenca - II miejsce

Filip Szulc- II miejsce

Maria Prądzinska -I miejsce

Wojciech Fojuth - III miejsce

Natalia Kontek- I miejsce

Zuzanna Stoltmann - II miejsce

Lucyna Kiedrowska

Grażyna Sawicka

Violetta Bucław

 

Mirosław Ginter 

14. Finał Wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych udział Natalia Kontek Mirosław Ginter
15. Gminny Trójbój Lekkoatletyczny klas III

I miejsce zespołowo chłopcy (Oskar Hapka, Wojciech Fojuth, Paweł Borzyszkowski, Filip Szulc)

II miejsce zespołowo dziewczęta (Maria Prądzinska, Ewelina Kapanka, Julia Borzyszkowska, Hanna Nadolna)

Lucyna Kiedrowska
16. Gminny konkurs ortograficzny

III miejsce zespołowo (Małgorzata Jażdżewska, Hanna Nadolna)

Dorota Dorszyńska

Ryszard Kontek

17. Gminny konkurs z języka angielskiego i języka niemieckiego

Wyróżnienie - Karolina Kolter

 
 
18 Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur” wyróżnienie - Aleksandra Nadolna Krystyna Klewicz

 

  GIMNAZJUM

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXIII Mistrzostwa Szkół Wiejskich

III miejsce - Anna Trzebiatowska kl.III

IV miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

2.

XXII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

I miejsce - Anna Trzebiatowska kl. III

II miejsce - Ewelina Gostomczyk kl.I

II miejsce - Mateusz Rosa kl.I

III miejsce - Łukasz Gemba kl.I

II miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

3.

Powiatowy konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

I miejsce - Ewelina Gostomczyk

Urszula Szulc

4. Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych III miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

5.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum województwa pomorskiego tytuł finalisty Krystyna Klewicz

6.

44 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "RODNÔ MOWA" Anna Majer - wyróżnienie Urszula Szulc
7. Gminna gimnazjada piłki nożnej dziewcząt

III miejsce zespołowo (Anna Trzebiatowska, Agata Naparty, Kinga Fojuth,

Joanna Lemańczyk, Wiktoria Stachowicz, Monika Krzoska i Weronika Stoltmann)

Mirosław Ginter
8. Ogólnopolski Konkurs Informatyczny SIMBA 3D II miejsce Patryk Peplinski Violetta Bucław
9. Gminny Konkurs z języka angielskiego i języka niemieckiego III miejsce
Zuzanna Jankowska
 
10.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczeństwo i rozwaga tego każdy od Ciebie wymaga”

 

etap ogólnopolski

III miejsce - Agata Naparty

etap wojewódzki

wyróżnienie - Agata Naparty

etap powiatowy

I miejsce- Anna Gostomczyk
wyróżnienia - Ewelina Gostomczyk, Agata Naparty

Urszula Szulc
11. VI Międzyszkolny Plener Malarski „Las pędzlem malowany”

Ewelina Gostomczyk – I miejsce

Ewa Schada Borzyszkowska – wyróżnienie

Urszula Szulc
12. Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur” wyróżnienie - Bartosz Jażdżewski Krystyna Klewicz
Data dodania: 2015-11-03 19:59:00
Data edycji: 2018-11-03 20:00:07
Ilość wyświetleń: 281

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button