Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konkursy i osiągnięcia 2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXVI Mistrzostwa Szkół Wiejskich

II miejsce - Maria Prądzinska

III miejsce - Ewelina Kapanka

I miejsce - Mikołaj Dalecki 

III miejsce - Dominik Jakubowski

III miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

2.

XXV Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

I miejsce - Martyna Pszczoła

II miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

3.

Ekobal III miejsce - Amelia Skonieczna Elżbieta Pałaszyńska
4. Poznajemy Zaborski Park Krajobrazowy IV miejsce - Paweł Borzyszkowski Elżbieta Pałaszyńska
5. Konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem przyrody" wyróżnienie - Cyprian Szulc Lucyna Kiedrowska
6. Konkurs matematyczny "Kangur" wyróżnienie - Amelia Skonieczna

wyróżnienie - Wojciech Szada Borzyszkowski

Krystyna Klewicz
7. Finał ligii matematycznej im. Z. Matuskiego finalista - Paweł Borzyszkowski Krystyna Klewicz
8. Konkurs literacki "Amsterdam 1928-Swornegacie 2018" III miejsce - Amelia Skonieczna  
9.

Konkurs plastyczny "Amsterdam 1928-Swornegacie 2018"

II miejsce - Maria Prądzinska

wyróżnienie - Wojciech Szada Borzyszkowski

Urszula Szulc

10.

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

II miejsce - zespołowo

III miejsce - Mikołaj Kiedrowski

Urszula Szulc

11.

XXIII edycja gier i zabaw "Pluszowy Miś"

II miejsce

Mirosław Ginter

Violetta Bucław

Lucyna Kiedrowska

Grażyna Sawicka

12. Gminna sztafeta sprawnościowa klas II-III I miejsce

Mirosław Ginter

13. XV Gminny Trójbój Lekkoatletyczny I miejsce - drużyna dziewcząt z klasy III

II miejsce - drużyna chłopców

Lucyna Kiedrowska

 

14. XIII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej IV miejsce - drużynowo Mirosław Ginter
15. Międzynarodowe Biegi Przełajowe III miejsce - zespołowo Mirosław Ginter
16. IMS w piłce nożnej dziewcząt

 

IV miejsce - drużynowo Mirosław Ginter

 

 KLASY GIMNAZJALNE

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXV Mistrzostwa Szkół Wiejskich

I miejsce - Adam Chrapkowski

III miejsce - Ewa Schada Borzyszkowska

III miejsce - Kamil Myszke

II miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

2.

XXIII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

III miejsce - Adam Chrapkowski

II miejsce - Mateusz Rosa

II miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

3. Międzynarodowe Biegi Przełajowe IV miejsce - zespołowo Mirosław Ginter
4. Konkurs literacki "Amsterdam 1928-Swornegacie 2018" wyróżnienie - Marta Schada Borzyszkowska Dorota Dorszyńska
5.

Konkurs plastyczny "Amsterdam 1928-Swornegacie 2018"

I miejsce - Małgorzata Jażdżewska

II miejsce - Paulina Jeżewska

III miejsce - Dominik Jakubowski

wyróżnienia - Urszula Gostomczyk

                   - Natalia Kontek

                   - Agata Majer

Urszula Szulc

6.

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

IV miejsce - zespołowo

 

Urszula Szulc

7. EURO-SONG - konkurs piosenki obcojęzycznej wyróżnienie - Marta Schada Borzyszkowska  

 

Data dodania: 2018-11-03 20:00:39
Data edycji: 2018-11-03 20:01:32
Ilość wyświetleń: 337

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button