Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkursy i osiągnięcia 2020/2021

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1. Zawody lekkoatletyczne "SportGeneracja2020"

I miejsce -Olivia Lewińska 

I miejsce - Hubert Januszewski

Danuta Stoltman
2. Międzyszkolny turniej piłki nożnej "Dumni z Natury" II miejsce - chłopcy klas II-III  
3.  Gminny konkurs plastyczny "Jak dbać o czyste powietrze"

nagroda główna - Klaudia Stoltman

wyróżnienie - Jan Hapka

wyróżnienie - Anastazja Kuczkowska

Lucyna Kiedrowska

Grażyna Sawicka

4. "Ortografia w przyrodzie" I miejsce - Olga Jacewicz Magdalena Niesiołowska
5. Konkurs plastyczny "Mój koszyczek wielkanocny"

III miejsce - Marta Moga

wyróżnienie- Emilia Szyszka 

Elżbieta Jakubowska
6. Gminny konkurs ekologiczny "Życie na łące"

III miejsce - Urszula Sidorowska, Marta Stobiecka, Karol Cupa

Lucyna Kiedrowska
7. Gminny konkurs plastyczny "Eko przedszkolak"

wyróżnienie - Nina Świerko

Hanna Jankowska
8. II Powiatowy Konkurs Piosenki Popularnej

I miejsce - Michał Moga

Marcin Stoltmann
9. Konkurs Gawędziarski 

II miejsce - Emilia Szyszka

III miejsce - Hubert Januszewski

wyróżnienie - Marcelina Rudnik

Marzena Borzyszkowska
10. 50 Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa"

I miejsce - Michał Moga

II miejsce Emilia Szyszka

Marzena Borzyszkowska
11. Finał Wojewódzkiego 50 Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa"

wyróżnienie - Michał Moga

Marzena Borzyszkowska
12. Miejskogminny konkurs plastyczny "Moja Miejscowość jest piękna"

II miejsce Kaja Szada Borzyszkowska

wyróżnienie - Jan Szyszka

wyróżnienie - Klaudia Stoltman

Violetta Bucław

Lucyna Kiedrowska

13. III Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku angielskim

I miejsce - Amelia Stanisławska

Sabina Modzelewska
14. XIX Konkursu Wiedzy Przyrodniczej "Sowy Parku Narodowego Bory Tucholskie"

Arkadiusz Kiełpiński - nagroda główna

Tymoteusz Höhn - nagroda główna

Jan Szyszka - nagroda główna

Violetta Bucław
15.

Wojewódzki Konkurs Pieśni im. Jana Trepczyka

nagroda specjalna - Amelia Stanisławska, Michał Moga

Marzena Borzyszkowska
16. XI Regionalny Konkurs Poetycki „Poetyckie podróże po Kaszubach″

II miejsce - Kaja Szda Borzyszkowska

III miejsce - Urszula Sidorowska

Marzena Borzyszkowska
17. Powiatowy Konkurs Recytatorski  „Kaszëbsczi Eko - Art”

I miejsce - Stobiecka Marta  w kat. klas I-III

III miejsce - Höhn Tymoteusz w kat. klas I-III 

wyróżnienie - Stoltman Klaudia w kat. klas I-III

I miejsce - Januszewski Hubert  w kat. klas IV-VI

II miejsce - Jacewicz Olga w kat. klas IV-VI

III miejsce - Szulc Marietta w kat. klas IV-VI

wyróżnienie - Moga Michał  w kat. klas VII-

Marzena Borzyszkowska
18. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"

Nagrody otrzymali Julia Lepak, Marta Stobiecka, Klaudia Stoltman, Karol Cupa, Jan Hapka, Nikodem Stoltman i Filip Werachowski

Lucyna Kiedrowska
19. XXI Konkursie Plastycznym "PROJEKT POCZTÓWKI WIGILIJNEJ" - 2020

I miejsce - Marta Stobiecka

II miejsce - Klaudia Stoltaman

Lucyna Kiedrowska

 

Data dodania: 2021-07-29 09:36:52
Data edycji: 2021-07-29 11:00:33
Ilość wyświetleń: 35

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej