KONKURSY TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Starszaki z powodzeniem uczestniczyły w roku szkolnym 2023/2024 w różnorakich konkursach. Przygotowaliśmy prace plastyczne na konkurs „Barwy jesieni”. Cała grupa przystąpiła do konkursu piosenki organizowanego przez Szkołę Podstawową w Ogorzelinach pt. „Świąteczne śpiewanie”, gdzie za wykonanie i akompaniament do piosenki „Grajcie owieczki, dzwońcie dzwoneczki” Moniki Kluzy zajęliśmy III miejsce.

Uczestniczyliśmy w konkursie pt. „Eko zwierzak” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Ostrowitem, gdzie Wiktoria Szczepanska i Pola Fronczak zdobyły wyróżnienie.

Braliśmy udział w konkursie wiosennym w Parku Narodowym „Bory Tucholskie pt. „Dzicy mieszkańcy Zagrody Pokazowej Zwierząt”.

Uczestniczyliśmy w XXXI Przechlewskich Biegach Przełajowych gdzie Patrycja Stoltman zajęła II miejsce, Nela Szada Borzyszkowska i Wojtek Kontek IV miejsce, Marysia Stoltman i Marcin Kontek IX miejsce, w najmłodszej grupie wiekowej.

6 osobowa drużyna wystąpiła w Miejsko-Gminnej Olimpiadzie dla Przedszkolaków organizowanej przez Przedszkole nr 3 w Chojnicach.

Reprezentantki grupy Marysia Stoltman i Iga Lepak przystąpiły do konkursu „Wiosna, ach to ty” i zajęły III miejsce.

Nasza koleżanka Zuzia, jako młody hodowca, wystąpiła na XXXI Pomorskich Agro Targach, gdzie na wystawie prezentowała cielaka z gospodarstwa swoich rodziców.

Gratulujemy wszystkim przedstawicielom naszej grupy i życzymy dalszych sukcesów w wybranych dyscyplinach.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy własnym transportem dowozili nas na konkursy czy zawody sportowe. Dziękujemy Panu Sewerynowi Kontek, Panu Michałowi Lepak i Pani Alinie Stoltman.

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2024-06-21 19:18:47