KULTURALNIE I ROZRYWKOWO W CHOJNICACH

Najmłodsi uczniowie w Chojnickim Centrum Kultury spotkali się z niezwykłym Doktorem, który rozumiał mowę zwierząt. Obejrzeli przedstawienie pt:" Doktor i jego zwierzęta" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie  oparte jest na motywach lektury Lofting Hugh - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły przygody doktora, który w otoczeniu swoich przyjaciół wybrał się w podróż do Afryki, by tam leczyć chore małpki. Pomimo licznych niebezpieczeństw, które czyhały na nich podczas podróży przez morze i w czasie wędrówki przez dżunglę udało im się szczęśliwie dotrzeć na miejsce i pomóc chorym zwierzętom. Uczniowie zachwycili się pięknymi dekoracjami, kolorowymi, pięknymi strojami, wesołą muzyką, grą świateł, dymem, wspólną zabawą z aktorami. Towarzyszyło im mnóstwo emocji i  przeżyć.
Po spektaklu udaliśmy się do Honolulu - sali zabaw. Dzieci mogły poszaleć na zjeżdżalniach, torach przeszkód, labiryntach, elementach do wspinaczki. karuzeli z kokosem. Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2019-11-04 19:30:11