LODOWA KRAINA

20 grudnia 2018r. naszą szkołę odwiedzili aktorzy z Teatru Krak Art z niezwykłym przedstawieniem teatralnym zrealizowaneym na podstawie znanej bajki. Piękne królestwo skrywa swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, żyją daleko od siebie. Młodsza siostra – Anna, czuje się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściąga zimową klątwę na swoje królestwo. Bajka przenosi widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Uczy, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo. Uczniowie byli zachwyconi grą świateł, nagle zmieniającymi się scenami, dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. Była to piękna opowieść muzyczna z piosenkami, zabawna i wzruszająca. Spektakl wzbudził u widzów wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły ich uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2018-12-20 12:50:29