Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

LORD HEJTER

Dnia 20 maja uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne pt. „Lord Hejter”. Spektakl poruszał bardzo ważne i aktualne problemy związane z hejtem w Internecie, cyberprzemocą oraz odpowiedzialnością za słowa publikowane w sieci.
Aktorzy w ciekawy i przystępny sposób pokazali, jak negatywne komentarze oraz obraźliwe wiadomości wpływają na innych ludzi. Przedstawienie skłoniło widzów do refleksji nad tym, jak ważne są szacunek, empatia i kultura wypowiedzi – zarówno w życiu codziennym, jak i w mediach społecznościowych.
Spektakl spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Dzięki połączeniu humoru z ważnym przesłaniem uczestnicy mogli lepiej zrozumieć konsekwencje hejtu oraz dowiedzieć się, jak reagować na przemoc słowną i gdzie szukać pomocy.
Udział w przedstawieniu był cenną lekcją wychowawczą i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Opracowała Violetta Bucław

Udostępnij
Data dodania: 2026-05-21 12:10:18
Data edycji: 2026-05-24 14:24:52
Ilość wyświetleń: 71

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej