LUBIMY BALE W KARNAWALE

Karnawał trwa w najlepsze. Wiedzą o tym nie tylko dorośli, ale i najmłodsi "Lubią bale w karnawale". Dlatego też tradycyjnie zorganizowano w naszej szkole bal dla dzieci z klas 0-III. Wychowawczynie klas dołożyły wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci przybyły przebrane w barwne i pomysłowe stroje. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy muzyki wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech nie znikał z twarzy nawet, gdy zmęczenie dawało o sobie znać. Były "tańce - łamańce", "pociąg", "kaczuchy", "Wesoły Pingwin" i "Krasnoludek". Jednym słowem zabawa na 102! Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze. Podczas odpoczynku zajadaliśmy się pyszną drożdżówką przygotowaną przez panie kucharki. Za wspaniałą i radosną zabawę zostaliśmy nagrodzeni cukierkami ufundowanymi przez Radę Rodziców - serdecznie dziękujemy. Dziękujemy tez rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów Kolejny bal już za rok.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2018-01-11 10:30:00