MAGICZNE POPOŁUDNIE PEŁNE ŚMIECHU I ZABAWY

30 listopada 2023r. odbyły się  nasze klasowe andrzejki. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. Również i my chcieliśmy dowiedzieć się, co nas czeka za kilkanaście lat. Dzięki wróżbom chłopcy mogli poznać imię przyszłej wybranki, a dziewczynki – imię przyszłego wybranka. Były też przepowiednie związane z wyborem przyszłego zawodu, a magiczne gwiazdki i kubeczki wskazywały, co może nas spotkać w najbliższej przyszłości. Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek zorganizowany przez uczniów i rodziców. Wszystkim smakowały wyśmienite ciasteczka upieczone specjalnie na to spotkanie przez naszego kolegę Henryka. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2023-11-30 19:58:36