MALUCHY OBCHODZĄ ŚWIATOWY DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW

21 października 2022r.przypada Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Dzieci z oddziału przedszkolnego "B" również włączyły się w obchody tego nietypowego święta. Ze świętowaniem tego dnia było związane wiele działań tematycznych, które rozłożyliśmy sobie na kilka dni. Segregowaliśmy owoce i warzywa, robiliśmy szaszłyki owocowe z przyniesionych przez dzieci produktów. W tych dniach powstało wiele tematycznych i pięknych prac plastycznych, degustowaliśmy babeczki- oczywiście marchewkowe. Na zakończenie obchodów tego święta obejrzeliśmy przedstawienie o walorach owoców i warzyw, przygotowane przez rodziców. Na tą inscenizację zaprosiliśmy również przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "A". Przez te kilka dni było u nas w grupie kolorowo, wesoło i przede wszystkim zdrowo. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy włączyli się w obchody tego święta: za przygotowane babeczki marchewkowe, kolorowanki tematyczne oraz za przygotowane przedstawienie, które przedszkolaki obejrzały z wielkim zaineresowaniem.

Opracowała Magdalena Wielińska

Data dodania: 2022-11-03 08:48:27