MATEMATYCZNY TELETURNIEJ 1 Z 11

Dnia 15 czerwca 2015r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "1 z 11". W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Przed zawodami został zorganizowany mały egzamin przy pomocy którego wybraliśmy 11 najlepszych uczniów. Cały konkurs polegał na tych samych zasadach co znany nam teleturniej telewizyjny "1 z 10". Konkurs opierał się jedynie na wiedzy matematycznej z klasy podstawowej, choć pytania nie były takie łatwe jak można było się spodziewać. Oczywiście żaden z zawodników nie odszedł z pustymi rękoma. Uczniowie zdobyli nagrody w postaci gier oraz coś dla osłody. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i w przyszłym roku na pewno chętnie ponownie wezmą udział w konkursie. Konkurs wygrała Aleksandra Nadolna, druga była Zuzanna Stoltmann, trzecia Natalia Kontek, wszystkie dziewczęta z klasy VI.

Data dodania: 2015-06-15 19:48:00
Data edycji: 2018-11-08 19:50:34