MIKOŁAJKI

6 grudnia do grzecznych dzieci, każdego roku przychodzi św. Mikołaj. Do dzieci w naszej szkole również przyszedł Mikołaj z prezentami. Przed rozdaniem prezentów Mikołaj obejrzał występ „maluchów”, a następnie w towarzystwie „maluchów” oraz dzieci z klas I, II i III, obejrzał występ „starszaków”. Tego roku „starszaki” pięknie się przygotowały do recytacji wierszy, śpiewu piosenek, a także do tańca, przeznaczonych w szczególności dla Mikołaja. Po nagrodzeniu aktorów brawami, Mikołaj wszystkim uczestnikom wręczył paczki ze słodyczami ufundowanymi przez rodziców.

„Starszaki” kontynuowały świętowanie poprzez poznawanie historii Św. Mikołaja, kreślenie linii po kropkach i kolorowanie obrazków związanych z Mikołajkami. Doskonałe zakończenie dnia stanowiła zabawa na śniegu z wykorzystaniem saneczek. Mikołaj już pojechał, szkoda że nie pojeździł z nami sankami, może w przyszłym roku?. Zapraszamy Mikołaju za rok.

Opracowała: Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-12-07 14:18:25