MIKOŁAJKOWE WYJAZDY NA KRĘGLE

Święty Mikołaj w tym roku stwierdził, że uczniowie  klasy czwartej byli grzeczni, dlatego w nagrodę dnia 9.12.2014r. pojechali na wycieczkę do kręgielni ,,Mistral” w Chojnicach. Uczniowie próbowali  swoich sił tocząc duże i dosyć ciężkie kule po torze, przy czym bawili się świetnie. Gra toczyła się ciekawie. Komputer pokazywał kolejność rzutów oraz zdobyte punkty, przez co czynił zabawę bardzo interesującą. Dwugodzinny turniej zmęczył zawodników, więc zregenerowali siły jedząc pizzę i frytki - na takie niezdrowe jedzenie Mikołaj raz w roku pozwala.

Z okazji Mikołajek klasa druga gimnazjum wybrała się do Chojnic na kręgielnię. Rozgrywki były bardzo emocjonujące. Dziewczęta dorównywały swoim kolegom. Najlepszy wynik uzyskała Agata Januszewska -104 pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Szada Borzyszkowski - 102 pkt. Po rozgrywkach udaliśmy się na rynek do Mikołaja.

Data dodania: 2014-12-09 21:28:00
Data edycji: 2018-11-07 21:31:33