MY KOCHAMY NASZE MAMY

26 maja to Dzień Matki. W tym dniu wszystkie mamy, mamusie, mateńki są obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci, rzadziej przez inne osoby. Tego dnia bowiem, wszystkie dzieci okazują swoim mamom szacunek, miłość i dziękują za trud włożony w wychowanie. Również dzieci z naszego oddziału przedszkolnego pamiętały o zbliżającym się święcie. Z tej okazji przygotowały dla swoich mam niespodziankę w postaci laurek. Drugą niespodzianką była piosenka pt. „Walc dla mamy i taty” autorstwa Moniki Kluzy i Mateusza Frankiewicza, którą dzieci z „zerówki” zaśpiewały, zatańczyły i zagrały na dzwonkach naciskanych.

WSZYSTKIM MAMOM ŻYCZYMY 100 LAT.

Opracowała: Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-05-25 14:13:21