NAUCZANIE NA ODLEGŁOŚĆ

Informacja do rodziców w sprawie wspólnych działań dotyczących tzw. „nauczania na odległość”

Drodzy Państwo zgodnie z Roz. MEN od 25.03.2020r. rozpoczynamy „nauczanie na odległość” raczej próbę ograniczonych kontaktów z uczniami, gdyż wszystko zależy od sprzętu komputerowego i Internetu oraz telefonów. Będziemy opierali się na razie na planie lekcji i w tych godzinach jest możliwość kontaktu i kierowania procesem nauczania na odległość przez  nauczycieli. Jednocześnie uczniowie otrzymują zdania, wskazówki, polecenia, testy, linki, tabele  i wiele innych  narzędzi do pracy samodzielnej w domu. Proszę o wzajemną wyrozumiałość, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz najważniejszych w tym procesie uczniów. W tych trudnych sytuacjach często nie mamy wpływu i nie zależy to bezpośrednio od nas musimy wspólnie i ze zrozumieniem  dążyć do poprawy kontaktów z nauczycielami i poprawy samych efektów „nauki na odległość”.

Zdzisław Bucław

Data dodania: 2020-03-31 08:19:51