NIEPODLEGŁOŚĆ- TRUDNE SŁOWO’’

W ramach obchodów Święta Niepodległości, 10 listopada 2015r. w Chojnickim Centrum Kultury odbyło się XVI Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną "Cześć Polskiej Ziemi". Przegląd rozpoczął się od programu artystycznego, który wprowadził w atmosferę i charakter Święta Niepodległości. W przeglądzie  udział wzięły 53 podmioty wykonawcze (soliści, duety, zespoły) ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
    Naszą placówkę reprezentowały, w kategorii kl. IV-VI duet - Anna Dolna, Weronika Adamczyk z kl. V, wystąpiły one z piosenką ,,Dziewczyna z granatem w ręce’’. W kategorii gimnazjum – duet Zuzanna Jankowska i Anna Majer z II g, za wykonanie piosenki ,,Niepodległość - trudne słowo..” uzyskały wyróżnienie. Serdecznie im gratulujemy!
    W przerwach miedzy kategoriami wykonawczymi, organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek i napoje dla wszystkich wykonawców, opiekunów i gości festiwalu. Przegląd zakończył się uroczystym wręczeniem statuetek i dyplomów.

Data dodania: 2015-11-10 19:14:00
Data edycji: 2018-11-07 19:16:25