OLIMPIADA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Od wielu lat, Przedszkole Nr 3 w Chojnicach jest organizatorem Miejsko-Gminnej Olimpiady dla Przedszkolaków, która zwykle odbywa się na początku czerwca. W tym roku również zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w rozgrywkach, ale tym razem mogła przyjechać cała grupa czyli 6 osobowa reprezentacja wraz z kibicami. Tak też uczyniliśmy. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła w 10 konkurencjach sportowych, kibice zaś głośno zagrzewali sportowców do walki. Jeszcze przed rozgrywkami mieliśmy możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci, czyli grill, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie, popcorn, ciasto i animacje.

Szybko mijający czas nie pozwolił nam ze wszystkiego skorzystać, ale i tak dzieci super się bawiły. Nasi zawodnicy bardzo cieszyli się z otrzymanych medali, a dzieci z całej grupy zostały obdarowane „Kinder-niespodzianką”.  DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WYNAJĘCIE DLA NAS TRANSPORTU NA PRZEJAZD DO CHOJNIC I  Z POWROTEM.

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2024-06-21 19:06:30