OSTATNIE ZAJĘCIA NA BASENIE ZA NAMI

Podczas tego spotkania uczniowie klas II i III zdawali egzamin. !4 uczniów otrzymało Certyfikat Ukończenia Kursu Nauki Pływania. Zaświadczenie to potwierdza pomyślne ukończenie kursu nauki pływania. Ośmiu uczniów zdobyło Certyfikat Ukończenia Egzaminu Pływackiego. Certyfikat ten z kolei potwierdza pomyślne ukończenie egzaminu końcowego z zakresu: pływania swobodnego /25 m/, pływania pod wodą /5 m/, skoku z wysokości /0,7 m/. Wśród tej ósemki znajdują się  uczniowie z klasy II: Martyna Pszczoła, Cyprian Szulc i Bartosz Kontek. Zasługują oni na szczególne wyróżnienie, bowiem były to ich pierwsze zajęcia na basenie. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, bo wszyscy bez wyjątku zrobili ogromne postępy w kontakcie z wodą. Po skończonym egzaminie każde dziecko mogło skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, dzikiej rzeki. Wspólnie spędzony czas był świetną zabawą dla wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy panu Pawłowi, naszemu trenerowi za wspaniałe zajęcia i cierpliwość, bo dzięki niemu nauka pływania była dla nas prawdziwą zabawą i frajdą. Wręczając trenerowi podziękowania właśnie to pragnęliśmy wyrazić. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2016-11-28 19:11:00