PASOWANIE NA UCZNIA

Dnia 22 października 2020 roku odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej.  Dzieci podczas uroczystości zademonstrowały, czego nauczyły się w szkole przez półtora miesiąca. Dzieci wiedzą już, jak należy zachowywać się w szkole, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, Przedstawiły też czego uczą się w szkole. Następnie  pan dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz prezenty ufundowane przez rodziców: rożki słodkości i kuferki z pomocami dydaktycznymi, które pomogą dzieciom podczas zdobywania wiedzy. Na koniec wszyscy obecni zostali poczęstowani tortem upieczonym przez mamę Oli. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

Opracowała Grażyna Sawicka

Data dodania: 2020-10-26 09:02:19