PIESZA WYCIECZKA KLASY III

Dnia 22 czerwca 2023r. klasa III wybrała się na pieszą wycieczkę na Zbrzycę do koleżanki Basi Hapka. Po drodze obserwowaliśmy okolicę i słuchaliśmy śpiewu ptaków. Po dotarciu na miejsce okazało się że czekało na nas dużo atrakcji. Dzieci bawiły się w chowanego, mogły też odpocząć na hamaku, albo pograć w plażową siatkówkę. Super atrakcją okazała się przejażdżka z tatą Basi motocyklem z wózkiem bocznym. Po jeździe motorem mama Basi zaprosiła nas na poczęstunek,  który dzieciom bardzo smakował. Następną niespodzianką była możliwość pływania po stawie kajakiem. Było  to ciekawe doświadczenie, ponieważ niektórzy po raz pierwszy płynęli kajakiem i było sporo zabawy, aby dopłynąć z powrotem do brzegu. Także piesek o imieniu Koko Basi wzbudził duże zainteresowanie, wszyscy chcieli go nosić na rękach. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo dziękujemy pani Marcie i panu Piotrowi za możliwość miłego spędzenia czasu, za moc atrakcji oraz pani Monice Skoniecznej za towarzyszenie nam w spędzaniu czasu wolnego.

Opracowała Grażyna Sawicka

Data dodania: 2023-06-22 18:25:17