Pobyt w Ludwigslust

POBYT W LUDWIGSLUST

Pierwszego dnia po przyjdzie do miejscowości Balow po śniadaniu pojechaliśmy do miejscowości Schwerin.

Tam dzieci kilka godzin spędziły w miejscowym parku linowym oraz sąsiadującym obok ZOO.

Park linowy dla niektórych był największym przeżyciem wycieczki.

Ostatnim punktem wycieczki tego dnia była miejscowa galeria handlowa, w której dzieci mogły dokonywać zakupów szlifując miejscowy język.

Po dniu pełnym wrażeń pojechaliśmy do miejsca zakwaterowania, gdzie dzieci miały możliwość korzystania z miejscowego placu zabaw, boiska piłkarskiego oraz sali gimnastycznej.

Drugi dzień wyjazdu podporządkowany był spartakiadzie lekkoatletycznej dzieci i młodzieży w miejscowości Ludwigslust.

Zawody te były dla nas udane, ponieważ razem z uczniami z Nowej Cerkwii zdobyliśmy na nich aż 17 medali.

Trzeciego dnia pojechaliśmy na dni miasteczka słoni, gdzie z bliska mogliśmy podziwiać cyrkowe zwierzęta ,,na emeryturze”.

Duże wrażenie na dzieciach zrobił występ słoni i kaczek. Następnie pojechaliśmy do miejscowości Grabow, gdzie uczniowie mogli bez ograniczeń korzystać z atrakcji w miejscowym parku wodnym.

Po kilku godzinach spędzonych w parku pojechaliśmy zwiedzić miejscowy zamek książęcy.

Po przyjeździe do Balow wieczorem odbyły się nocne podchody. Dzieciom bardzo się one podobały, a następnego dnia w drodze powrotnej w autobusie było cicho i spokojnie….

Data dodania: 2018-06-04 22:45:00
Data edycji: 2018-10-04 22:47:52