PODSUMOWANIE AKCJI „ PLAŻING – SMAŻING”

Drodzy uczniowie i nauczyciele puszczam do Was oczko spod słonecznych okularów. Dziękuję za przyłączenie się do akcji „Plażing – smażing”. Wasze ciekawe, plażowe rekwizyty spowodowały, że poczuliśmy letni nastrój mimo, że pogoda wcale na to nie wskazuje. Niektóre osoby były trudne do rozpoznania. Mam nadzieję, że mieliście dużo radości w tworzeniu prawdziwie letniego, plażowego klimatu. Swoim wyglądem na pewno rozbawiliście i  nastroiliście optymistycznie kolegów i nauczycieli pojawiając się na zdalnych lekcjach w plażowej odsłonie, a o to właśnie chodziło. Celem akcji jest wywołanie uśmiechu, radości, zaskoczenia i innych pozytywnych emocji. Zarażajmy się i innych uśmiechem, radością i pogodą ducha.

Śmiejmy się z siebie i do siebie !!!

Beata Wirkus

Data dodania: 2021-06-19 20:10:39