POMAGAMY PANU DAMIANOWI JAŻDŻEWSKIEMU STANĄĆ NA NOGI

Dnia 3 marca 2024r. w niedzielę po mszach świętych na placu przy kościele, odbył się  kiermasz słodkości, z którego dochód przeznaczony został na w/w  cel czyli pomoc p. Damianowi. Podczas tej akcji zebrano i przekazano na konto Pomagam pl. dla Damiana J. kwotę 3982,0 zł
     Po tej akcji zrodził się pomysł zorganizowania następnego kiermaszu i tak 17 marca 2024r. dzięki wolontariuszom i rodzicom, po mszach świętych na placu przy kościele odbył się kiermasz słodkości i ozdób wielkanocnych.
     Na kiermaszu wystawione zostały ciasta, miody oraz różnego rodzaju ozdoby, palmy i stroiki wielkanocne. Wystawione przedmioty przygotowane zostały min. przez uczniów naszej szkoły podczas zajęć koła plastycznego, na lekcjach plastyki, czy techniki, przez rodziców, rodzinę  oraz osoby, którym bliska jest osoba p. Damiana oraz chęć pomagania.
     Dzięki szczodrym darczyńcom zebrano i przekazano na konto Pomagam.pl dla Damiana J. kwotę 4500.0zł, za którą rodzina bardzo, bardzo dziękuje.

Opracowała Urszula Szulc

opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu