POMAGAMY ZOSI

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu odpowiadając na apel rodziców chorej na SMA Zosi Szcześniewskiej, przeprowadzili w szkole dwie akcje zbiórki pieniędzy poprzez zorganizowanie w dniach 17 i 24 listopada ,,Kawiarenki dla Zosi” .
W akcję tę z wielkim zaangażowaniem włączyli się uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły. W te dni chętni uczniowie z klas IV-VIII przynieśli ciasta, które podczas dwóch przerw śródlekcyjnych,, rozeszły się ‘’ jak przysłowiowe ,,ciepłe bułeczki” .
Całkowity dochód zbiórki w kwocie 1669 zł zostanie przekazany na konto chorej Zosi. Za okazane serce wszystkim w  imieniu Zosi i jej rodziny serdecznie dziękujemy!

Zosieńka kontra SMA. Zofia Szcześniewska

#MotylkiZosi #podziękowania

www.siepomaga.pl/dla-zosi

Moje Motylki! Chciałabym po raz kolejny podziękować Wam za wszystko co dla mnie robicie. Jesteście niesamowici! Dziękuję każdemu z osobna za wsparcie, za pomoc i serce. Dziękuję organizatorom wydarzeń oraz wszystkim, którzy tak dzielnie o mnie walczą.

Opracowała Urszula Szulc

Data dodania: 2022-12-03 10:08:48