POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

13 maja 2024 r. reprezentacja chłopców naszej szkoły miała okazję wziąć udział w zawodach powiatowych Czwórboju Lekkoatletycznego. To wydarzenie było nie tylko szansą na sportową rywalizację, ale także doskonałą okazją do pokazania umiejętności naszych uczniów.

W trakcie zawodów każdy z uczestników musiał zmierzyć się z czterema dyscyplinami: biegiem na 60 metrów, skokiem w dal, rzutem piłeczką palantową oraz biegiem na 1000 metrów. Każda z tych konkurencji wymagała od zawodników nie tylko techniki, ale także determinacji i dobrej formy fizycznej.

Dzięki pracy zespołowej i indywidualnym osiągnięciom każdego z uczestników, nasza drużyna w składzie: Jan Hapka, Adrian Sowiński, Ivan Yanytskyi, Jan Szyszka, Sebastian Stoltman oraz Filip Werachowski zdołała zająć III miejsce wśród szkół z naszego powiatu.

Udział w zawodach był niewątpliwie cennym doświadczeniem, które z pewnością będzie motywować chłopców do dalszego rozwoju i osiągania jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Całej drużynie gratulujemy!

Opracowała Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-05-18 17:29:18