PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLACZKÓW 2021 - Szkoła Podstawowa Swornegacie

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLACZKÓW 2021

W czerwcu 2021 roku, nasz OddziaÅ‚ przedszkolny A, uczestniczyÅ‚ w PrzeglÄ…dzie Piosenki Przedszkolaczków, zorganizowanym przez Wiejski Dom Kultury w Silnie. Celem przeglÄ…du byÅ‚a prezentacja muzyczna caÅ‚ych grup przedszkolnych z terenu miasta i gminy Chojnice. Każda grupa prezentowaÅ‚a jeden utwór o tematyce przyrodniczej. Warunkiem uczestnictwa byÅ‚o nagranie filmiku z wykonywanÄ… przez grupÄ™ piosenkÄ… na noÅ›niku elektronicznym i przesÅ‚anie jej na adres organizatora. Grupa wystÄ…piÅ‚a z utworem Moniki Kluzy i Mateusza Kluzy pt. „Å»aby”. Oceniane byÅ‚o nie tylko wykonanie i dobór utworu, ale również walory estetyczne czyli stroje i scenografia. Nasze „Starszaki” zdobyÅ‚y III miejsce wÅ›ród grup „zerówkowych”. W nagrodÄ™ otrzymaliÅ›my „górÄ™ sÅ‚odyczy” dla każdego dziecka oraz materiaÅ‚y plastyczne i dwie gry edukacyjne dla placówki. BRAWO STARSZAKI!

OpracowaÅ‚a Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-06-28 13:48:30