PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLACZKÓW 2021

W czerwcu 2021 roku, nasz Oddział przedszkolny A, uczestniczył w Przeglądzie Piosenki Przedszkolaczków, zorganizowanym przez Wiejski Dom Kultury w Silnie. Celem przeglądu była prezentacja muzyczna całych grup przedszkolnych z terenu miasta i gminy Chojnice. Każda grupa prezentowała jeden utwór o tematyce przyrodniczej. Warunkiem uczestnictwa było nagranie filmiku z wykonywaną przez grupę piosenką na nośniku elektronicznym i przesłanie jej na adres organizatora. Grupa wystąpiła z utworem Moniki Kluzy i Mateusza Kluzy pt. „Żaby”. Oceniane było nie tylko wykonanie i dobór utworu, ale również walory estetyczne czyli stroje i scenografia. Nasze „Starszaki” zdobyły III miejsce wśród grup „zerówkowych”. W nagrodę otrzymaliśmy „górę słodyczy” dla każdego dziecka oraz materiały plastyczne i dwie gry edukacyjne dla placówki. BRAWO STARSZAKI!

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-06-28 13:48:30