RAZEM DLA DZIECI

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”, który jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem jest zapobieganie zachorowaniom poprzez szczepienia. Celem UNICEF jest objęcie programem szczepień jak największej liczby dzieci w Angoli. Projekt ma za zadanie pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. W ramach akcji uczniowie  szyją specjalne, charytatywne laleczki UNICEF. Dochód z jednej sprzedanej lalki może uratować życie jednego dziecka w Angoli. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.
Wszystkich, którzy lubią pomagać serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji, która trwać będzie w naszej szkole do połowy lutego 2017r.

Opracowała Urszula Szulc

Data dodania: 2017-02-15 00:00:00