ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W poniedziałek, 4 września 2023 roku, odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Wspomniane wydarzenie poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. Świętej Barbary, której przewodniczył, sprawujący funkcję katechety w naszej placówce,  ksiądz proboszcz - Mirosław Klawikowski.

Wydarzenie, mające miejsce w sali gimnastycznej naszej szkoły, rozpoczęło wprowadzenie sztandarów oraz odśpiewanie hymnów narodowych Polski i Ukrainy. Następnie zebrani uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zostali powitani przemową pana dyrektora – Zdzisława Bucława. We wspomnianej uroczystości szczególną rolę odegrali tegoroczni pierwszoklasiści, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Nowi uczniowie z werwą  przyrzekali dobrze, pilnie i rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Po złożonym ślubowaniu, otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców, które wręczyła jej przewodnicząca - pani Beata Kołodziejska. Podczas dalszej części spotkania przedstawieni zostali nowi uczniowie oraz zasilający Grono Pedagogiczne, nauczyciele.

Po zakończeniu części oficjalnej inauguracji uczniowie udali się na krótkie spotkania informacyjne z wychowawcami, podczas których omawiano kwestie organizacyjne związane z początkiem nowego roku szkolnego oraz życiem szkoły, jak i przypomniano zasady bezpiecznej drogi do szkoły.

Wychowawcy klas z oddziałami klasowymi:

klasa I - mgr Marta Dolna

klasa II - mgr Violetta Bucław

klasa III - mgr Lucyna Kiedrowska

klasa IV - mgr Magdalena Borowicz

klasa V - mgr Dorota Dorszyńska

klasa VI - mgr Krystyna Klewicz

klasa VII - mgr Marzena Borzyszkowska

klasa VIII - mgr Sabina Modzelewska

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz satysfakcji z osobistego rozwoju i zdobywanej wiedzy!

Opracowała Magdalena Borowicz

Data dodania: 2023-09-15 11:56:31