ROZRYWKA W PONIEDZIAŁKOWE POPOŁUDNIE

W poniedziałkowe popołudnie, 17 stycznia 2022 roku uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Swornegaciach wybrali się z wychowawcą na wycieczkę do Chojnic. Po przyjeździe udali się na spacer po Parku 1000-lecia, zatrzymując się na placu zabaw. Odwiedzili Chojnickie Centrum Kultury, gdzie w kinie z zaciekawieniem obejrzeli film pt.: „Clifford – wielki czerwony pies”. Produkcja opowiada o przygodach małej dziewczynki Emily Elizabeth, która marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że jej marzenie się spełni… Jednak czas relaksu mijał nieubłaganie i po zakończeniu seansu trzeba było ruszać w drogę powrotną do Swornegaci. Klasa jednogłośnie uznała, że poniedziałkowe popołudnie można zaliczyć do bardzo udanych!

Opracowała Marzena Borzyszkowska

Data dodania: 2022-01-17 16:49:10