„SERENADA DLA DZIECI – BEZPIECZNI W SZKOLE”

W drugiej połowie września 2021r. klasa VI brała udział w konkursie „Serenada dla dzieci – bezpieczni w szkole”, organizowanym przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.

Konkurs skierowany był do szkół podstawowych z całej Polski. Jego celem było pokazanie uczniom, że zakrywanie ust i nosa może być nie tylko przykrym obowiązkiem, ale również formą zabawy i kojarzyć się z czymś przyjemnym.

W pierwszym etapie spośród zgłoszeń, które w imieniu szóstoklasistów wysłali Rodzice, Komisja Konkursowa na podstawie uzasadnienia umieszczonego w formularzu zgłoszeniowym, zakwalifikowała 200 klas do etapu drugiego; wśród nich znalazła się nasza klasa VI.

W drugim etapie odbywało się głosowanie internetowe, które wyłoniło 100 klas z największą ilością głosów – zwycięzców w konkursie. Nasi uczniowie również znaleźli się w tym gronie, otrzymując w nagrodę lunchboxy i wesołe maseczki w jaskrawym kolorze.

Szóstoklasistom gratulujemy, Rodzicom dziękujemy za koordynowanie akcji, a internautom – za oddane głosy.

Opracowała Sabina Modzelewska

Data dodania: 2021-10-17 16:50:41