SPOTKANIE INTEGRACYJNE PIERWSZOKLASISTÓW

Polska Złota Jesień. O tegorocznej jesień rzeczywiście możemy powiedzieć, iż jest złota. Nawet nie tylko złota, ale mieniąca się wieloma innymi, ciepłymi barwami. Najlepiej mogli się o tym przekonać rodzice i dzieci klasy pierwszej, którzy zdecydowali się 14 października wsiąść do kajaków i spłynąć w dół rzeki Brdy do Płęsna. Płynąć w ten wyjątkowo ciepły, jak na październik dzień / temperatura przekraczała 20 stopni Celsjusza/ mogli podziwiać jesienne drzewa, które tego dnia były wyjątkowo urocze. Pozostali rodzice i uczniowie oczekiwali na nich w zaciszu Ostoyi nad Brdą należącej do państwa Stobieckich. To właśnie z inicjatywy tych rodziców zostało zorganizowane spotkanie integracyjne pierwszoklasistów i ich rodziców. Transport na miejsce zbiórki odbywał się rzeką i lądem.  Podczas spotkania dzieci wspólnie bawiły się: grały w piłkę, puszczały olbrzymie bańki mydlane, bawiły się w TIPI, skakały, zwiedzały okolicę szukając ciekawostek przyrodniczych. Było ognisko z kiełbaskami, grill i wiele innych smakołyków przygotowanych przez organizatorów i innych rodziców. Dziękujemy za wspaniały pomysł, świetną zabawę i miłe spotkanie. Cóż, pozostaje życzyć  rodzicom i dzieciom, tak wzorowej współpracy  przez kolejnych osiem lat.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2018-10-14 17:49:00