ŚWIĄTECZNA AKCJA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej Szkoły do wzięcia udziału w akcji  „Świąteczna poczta – mały gest, duża radość”.

Wybierz kartkę świąteczną lub wykonaj ją własnoręcznie i wypisz świąteczne życzenia od serca do osoby, za którą tęsknisz  lub osoby starszej, samotnej z Twojej okolicy, dla których będzie to wielka niespodzianka. Jeśli możesz wrzuć ją osobiście do skrzynki na listy lub poproś rodziców o pomoc w dostarczeniu kartki do adresata.

Zachęcam do wzięcia udziału w naszej akcji, bo to naprawdę mały gest, a sprawi dużą radość osobie obdarowanej.

Opracowała Beata Wirkus

opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu