1 LUTEGO ROZPOCZĘŁO SIĘ POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY 2021/2022 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SWORNEGACIACH

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada 2020Rr. przedszkolaki brały udział w Światowym Dniu Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - pluszowym misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, rozpoznawały te mniej lub bardziej znane misiowe postacie z bajek. Również odbyła się wspólna poranna gimnastyka, oraz tańce ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Na zakończenie tego wesołego dnia powstały piękne prace plastyczne. Dzieci wyklejały misie wydzieranką z kolorowego papieru. Każdy przedszkolak wrócił do domu z pamiątkowym dyplomem "Przyjaciela Pluszowego Misia" oraz z ogromną ilością miłych wspomnień. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej, wesołej zabawy.

Opracowała Magdalena Wielińska

Data dodania: 2020-11-29 11:47:19