Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

    W tym roku trochę szybciej ze względu na termin ferii zimowych, bo 12 stycznia 2017r. w klasach I-III zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie.

    Uczniowie z koła teatralnego pokazały przedstawienie pt. „Złota gęś”. Pozostali zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym recytując wiersze i śpiewając piosenki.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia.  Na koniec uroczystości uczniowie wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki.

    Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Opracowała Violetta Bucław

 

Data dodania: 2017-01-21 20:59:00
Data edycji: 2018-11-05 21:37:28
Ilość wyświetleń: 400

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej