„ŚWIĘTO RODZINY Z MOTYLAMI”

Przygotowania do Święta Mamy i Taty rozpoczęliśmy na długo przed planowaną uroczystością. Wiedzieliśmy, że czeka nas ogrom pracy. Musieliśmy się nauczyć kilku piosenek, tańców, gry na instrumentach, roli na pamięć. Poza tym trzeba było przygotować stroje, odpowiednią scenografię i akcesoria do tańca. Wykorzystaliśmy Scenariusz na Święto Rodziny ze zbioru „Bajkowe nutki”, autorstwa Elżbiety Kaczmarskiej i Moniki Kluzy. Przedstawienie nosiło tytuł „Święto Rodziny z Motylami”.

Nasza ciężka praca została nagrodzona wzruszeniem wszystkich mam oraz oklaskami tatusiów. Kolejną nagrodę stanowił słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych. Rodzice kochani „Niech Wam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie…”.

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2022-06-19 08:00:08