TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

28 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej w Lichnowach odbyła się 38 edycja Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju brały udział wszystkie szkoły z gminy Chojnice. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klasy VI w składzie; Patrycja Kupczyk, Zuzanna Stoltmann, Mateusz Miszewski oraz Kamil Myszke.
 Uczniowie musieli przejść przez  trzy etapy. W pierwszym rozwiązywali test z zagadnieniami dotyczącymi  przepisów ruchu drogowego, w drugim musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami podczas udzielania pierwszej pomocy – wykonać zespołowo akcję ratunkową osoby poszkodowanej z urazem (w tym roku był to udar słoneczny). Trzecim etapem był tor sprawnościowy, który nasi uczniowie pokonali prawie bezbłędnie. Jednak trochę gorzej poszło im w pozostałych konkurencjach, co nie pozwoliło im osiągnąć czołowych wyników. Wszyscy startujący uczniowie zostali obdarowanie  dyplomem oraz upominkami.
 Serdecznie im gratulujemy reprezentowania szkoły w turnieju oraz życzymy sukcesów w przyszłym roku!

Data dodania: 2015-04-28 20:43:00
Data edycji: 2018-11-08 20:45:04