UKOŃCZYLIŚMY LEKCJE NAUKI PŁYWANIA

Od 16 września do 2 grudnia 2015 roku uczniowie klas II - III uczestniczyli w zorganizowanym kursie nauki pływania w Centrum Park w Chojnicach. Każdy uczeń dziesięciokrotnie wyjechał na zajęcia do Chojnic.  Ćwiczenia z dziećmi prowadzili instruktorzy, którzy na wstępie podzielili uczniów na dwie grupy, zależnie od posiadanych już umiejętności. Taki podział był bardzo korzystny dla dzieci, gdyż niektóre doskonaliły posiadane już umiejętność a inne zdobywały je od podstaw.

Trzecioklasiści i drugoklasiści bardzo chętnie uczestniczyli w nauce pływania, ale także z niecierpliwością oczekiwali na czas przeznaczony na rekreację, która była przewidziana podczas każdego wyjazdu. Podczas tych wyjazdów uczniowie nie tylko oswajali się z wodą, uczyli się pływać, świetnie się bawili ale także poznały kolejny wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. Wielu uczestników już planowało, że namówi rodziców by pojechali całą rodziną na basen.

Każdy uczeń na ostatnich zajęciach zdawał egzamin, który został zaliczony z wynikiem pozytywnym.

Data dodania: 2015-12-02 19:59:00
Data edycji: 2018-11-07 20:01:46